Textilná výroba

IQ PRODUCT vyrába saténové a nylonové textilné stuhy v rôznych veľkostiach a farbách, vhodné na etikety na odevy, textil, matrace, bielizeň, detské plyšové hračky a ďalšie.

V súlade s predpismi textilného priemyslu musia byť textilné výrobky presne označené tak, aby boli jasne viditeľné detaily produktu a výroby. Textilné etikety musia obsahovať informácie, ako sú pokyny na pranie, pokyny na údržbu, obsah vlákien, veľkosť atď.

Esteticky potlačená a všitá textilná etiketa je nielen nosičom informácií, ale aj dekoratívnym prvkom. . Samotnú farbu dotlače si vyberá zákazník zo širokej škály ponúkaných razbových fólií.

NYLON

Najobľúbenejší materiál na tlač etikiet.

Informácie možno jednoducho vytlačiť na najjednoduchších termotransferových tlačiarňach. Pri strihaní sa nestrapí a je odolný voči praniu v domácom prostredí.

SATÉN

Materiál na starostlivosť o tlač a značkové etikety. Odporúča sa najmä na spodnú bielizeň. Pre svoju jemnosť si vyžaduje vhodnú termotransferovú tlačiareň. Pri strihu sa môže strapkať – vyžaduje šitie „do slučky“. Je odolný voči šetrnému praniu doma.

POLYESTER

Najčastejšie sa používa na tlač etikiet pre starostlivosť a informačné štítky. Odporúča sa najmä pre denimové produkty. Dobre sa tlačí na termotransferových tlačiarňach. Pri strihaní sa nestrapí. Vo verzii „stone wash“ je odolný voči priemyselnému praniu.

Referencie

Dopytový formulár

Tlačí vás termín? Vždy Vám vyjdeme maximálne v ústrety. Slovo nedá sa nepoznáme!