Priemyselné riešenia

Komplexné riešenia pre označovanie a presnú identifikáciu výrobkov etiketami. V každej kategórii nájdete praktické ukážky a informácie, čo všetko ponúkame.

Logistické etikety sú určené predovšetkým na označovanie tovaru v procese výroby, resp. dopravy ku spotrebiteľovi a veľmi často sa pri ich aplikácii používa dotlač na termotransferových tlačiarňach.

Viac

Označovanie potravín je náročné. Potravinové etikety musia mať často atraktívny vzhľad s designovými prvkami, aby navodili u spotrebiteľa nákup produktu. Naše potravinové etikety si poradia s tými najťažšími podmienkami: so studenými, mastnými a vlhkými povrchmi, ako aj s horúcimi a mrazenými výrobkami.

Viac

Automobilový priemysel kladie vysoké nároky na označovanie produktov. Etikety od IQ PRODUCT spĺňajú tieto najnáročnejšie požiadavky vynikajúcim spôsobom. Kvalitou a službami nastavujeme najvyššie štandardy identifikácie v B2B sektore.

Viac

Dosky plošných spojov a malé elektronické súčiastky kladú vysoké nároky na označovanie. Naše etikety spĺňajú tieto požiadavky vďaka vysokej tepelnej odolnosti, schopnosti dobre priľnúť aj na náročné podklady a dobrej potlačiteľnosti. Systémy, ktoré sme vyvinuli na značenie v elektronickom priemysle, umožňujú spoľahlivú identifikáciu produktu počas celého životného cyklu produktu.

Viac

Jedná sa o sortiment etikiet, ktoré musia byť v maximálnej miere odolné voči UV slnečnému žiareniu a vrtochom počasia vo vonkajšom prostredí. Materiály sú vyvíjané pre najnáročnejšie podmienky a musia splňovať prísne požiadavky na životnosť, odolnosť a lepivosť v závislosti na konkrétnom použití etikety.

Viac

Samostatnú oblasť tvoria etikety na víno, alkohol a kozmetické výrobky. Pre tieto etikety sú charakteristické malé série, kombinácie viacerých technológií a veľké množstvo špeciálnych materiálov a lepidiel.

Viac

V našej ponuke nájdete kancelárske etikety pre čierno-bielu aj farebnú potlač v laserových, atramentových a ihličkových tlačiarňach, kopírkach, TTR tlačiarňach a vážiacich systémoch.

Viac

Čistiace a pracie prostriedky, kozmetika, autokozmetika, domáca chémia, dezinfekčné prostriedky – ponúkame širokú škálu etikiet odolné voči mastnote, vlhkosti a iným vplyvom. Na výber máme materiály podľa náročnosti vplyvov, ktorým má obal odolávať.

Viac

Označenie schopné odolať i extrémnym podmienkam v mraziacich boxoch, v autokláve, v tekutom dusíku alebo vo vriacej vode, byť rezistentné voči rozpúšťadlám ako je xylen, dimethyl-sulfoxid a etanol.

Viac

V súlade s predpismi textilného priemyslu musia byť textilné výrobky presne označené tak, aby boli jasne viditeľné detaily produktu a výroby. Textilné etikety musia obsahovať informácie, ako sú pokyny na pranie, pokyny na údržbu, obsah vlákien, veľkosť atď.

Viac

Odolné profesionálne etikety, ktoré zostávajú čitateľné a neodliepajú sa ani v náročných podmienkach, sú veľmi dôležité na zachovanie poriadku a efektívneho fungovania napájacích, sieťových, hlasových a dátových káblov a komponentov.

Viac

Typickými etiketami pre sklársky priemysel sú odlepiteľné, tzv. non-perm etikety umožňujúce odlepenie a opätovné nalepenie bez zanechania stopy lepidla.

Viac

Označovacie technológie majú svoje zastúpenie prevažne pri výrobe nábytku, podlahovín a iných komponentov, ktoré sú súčasťou výrobného procesu v drevospracujúcich podnikoch.

Viac

Nenašli ste Vaše riešenie?

Nezúfajte. Ako líder v oblasti označovania na Slovensku Vám veľmi radi pomôžeme s kompletným zastrešením v oblasti označovania vašich produktov.

Radi Vám poradíme telefonicky, e-mailom alebo pri osobnom stretnutí. Bezplatne a nezáväzne Vám poskytneme ponuku alebo Vám zašleme príslušné informácie či vzorky produktov.

Pre viac informácií vyplňte náš dopytový formulár a náš obchodný tím Vás bude čoskoro kontaktovať.

Tešíme sa na našu spoluprácu.

Referencie

Dopytový formulár

Tlačí vás termín? Vždy Vám vyjdeme maximálne v ústrety. Slovo nedá sa nepoznáme!