Technológie

Naše výrobné technológie sú pripravené previesť do reálu aj tú najzložitejšiu etiketu.

Farby sú nanášané pomocou reliéfnej tlačovej formy na potlačovaný materiál, kde sú následne zasušené pomocou UV lámp. Výhodou flexotlače je možnosť realizovať veľké zákazky a súčasne v jednom procese výroby etikety opatriť radom zušľachťovacích operácií, ako je napr. razba, laminácia, tlač do lepidla a pod.

Viac

Umožňuje plnofarebnú tlač pri vykreslení aj najmenších grafických detailov, s jemným prechodovým rastrom alebo drobným negatívnym písmom. Je to úplne jasná alternatíva pre dlhé zákazky oproti digitálnemu ofsetu.

Viac

UV Sieťotlač sa využíva prevažne v kombinácii s ďalšími technológiami. Ide o pretlačový spôsob tlače. To znamená, že farba, pomocou ktorej sa tlačí, je pretlačovaná cez tlačovú formu. Táto tlačová technika umožňuje preniesť hrubý nános farby a súčasne zaručuje jej dokonalé krytie.

Viac

Horúca razba dodáva etiketám punc exkluzivity a dosahuje ešte kvalitnejšie efekty vo variantoch lesklej či matnej a rôznych farebných odtieňoch. Výsledok býva veľmi efektný, bohatý na detaily a často sa využíva na rôznych lukratívnych výrobkoch. Pomocou tejto technológie je možné zabezpečiť aj originalitu výrobku alebo ochranu značky.

Viac

Studená razba je jednoduchšou alternatívou k horúcej razbe, kde sa lepidlo nanáša na povrch etikety flexo alebo ofset technológiou tlače, kde sa následne metalická fólia pritlačí k povrchu materiálu a finálne nechá zatvrdnúť prechodom cez UV lampu.

Viac

Reliéfna razba alebo Embos vzniká pretláčaním materiálu raziacou formou pomocou 2 tlačových foriem (negatívnej a pozitívnej). Tento prvok slúži na zvýraznenie grafiky a je to vhodný doplnok k technológiám horúcej alebo studenej razby.

Viac

Ink-jetové zariadenia dokážu nastreknúť atrament na rôznorodé povrchy a materiály a atramenty sú dostupné v rôznych farbách. Táto technológia je uplatnená naprieč celým spektrom priemyslu: strojársky priemysel, automotive, papierenský priemysel, označovanie káblov a v potravinárskom a nápojovom priemysle.

Viac

Vlastníme finalizačné zariadenia, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Etikety môžete získať v kotúčoch, hárkoch alebo skladané cikcak.

Viac

Čisté alebo biele etikety sa najčastejšie používajú v logistike, skladovom hospodárstve a všade tam, kde je treba tlačiť premenlivé údaje, ako sú dátum výroby, dátum spotreby, čiarové kódy alebo premenné údaje z databáz.

Viac

Označované sú ako aj TTR pásky/fólie alebo ribbony. Sú teplom prenosné pásky a používajú sa ako tlačové médium do termotransférových tlačiarní.

Viac
Vďaka nášmu technologickému vybaveniu

vieme zákazníkom ponúknuť flexibilnú a variabilnú výrobu etikiet. Naše stroje sú predovšetkým zastúpené americkou spoločnosť Mark Andy, ktoré umožňujú tlačiť ôsmimi farbami na báze UV.

Zároveň na iných strojoch vieme vyrábať dvoma sieťotlačovými stanicami,

čo je vhodné pre tlač Braillovho písma, ponúkame aj tlač do lepidla alebo naopak jeho elimináciu, horúcu i studenú razbu, embosing, tlač na obrátenú stranu či technológiu, ktorá dovoľuje vyrobiť viacvrstvové etikety, takže je možné napríklad umiestniť potrebný text pod grafiky krásnu vrchnú etiketu.

A pre náročných zákazníkov vieme poskytovať

aj špeciálne technologické prvky, ktoré odpovedajú najnovším trendom, ako sú micro-embossing, nano-embossing, embossing, debossing, laminácia a lakovanie.

Referencie

Dopytový formulár

Tlačí vás termín? Vždy Vám vyjdeme maximálne v ústrety. Slovo nedá sa nepoznáme!