Automotive

Automobilový priemysel kladie vysoké nároky na označovanie produktov. Etikety od IQ PRODUCT spĺňajú tieto najnáročnejšie požiadavky vynikajúcim spôsobom. Kvalitou a službami nastavujeme najvyššie štandardy identifikácie v B2B sektore. Známe spoločnosti ako Continental, Hella, TESLA, ZKW sa spoliehajú na naše dlhoročné skúsenosti a našu certifikáciu ISO.

Záujmom automobilových výrobcov je chrániť značku pred prípadnými obavami zákazníkov o bezpečnosť. Z tohto dôvodu oprávnene požadujú od svojich dodávateľov záruky absolútnej spätnej sledovateľnosti ich dielov, a to až do konca životnosti vozidla.

IQ PRODUCT vyvíja svoje výrobky a služby v závislosti na špecifických potrebách každého priemyselného odvetvia. Náš tím technických odborníkov je schopný zaviesť taký systém značenia, ktorý optimalizuje výkonnosť procesov zákazníkov.

Naše etikety sú vyrábané v prevádzkach certifikovaných ISO. To dáva našim odberateľom istotu, že ich výrobné procesy nebudú narušené žiadnym nedostatkom na strane našich produktov.

Etikety musia byť odolné nielen voči chemickým látkam, ale aj voči vysokým a nízkym teplotám a mechanickým vplyvom. Mali by mať dostatočnú priľnavosť a v prípade potreby by sa mali dať bezo zvyšku odstrániť. Ďalej musia byť odolné proti roztrhnutiu, poškriabaniu a vždy dokonale čitateľné.

Sú určené na dlhú životnosť. Používame špeciálne lepidlá, ktoré sú schopné poradiť si aj s tými najnáročnejšími podmienkami.

Referencie

Dopytový formulár

Tlačí vás termín? Vždy Vám vyjdeme maximálne v ústrety. Slovo nedá sa nepoznáme!